Zimní marketingová kampaň
Vít Kahle | 20. 02. 2014
Je cílena na našich 10 pavilonů a na boj s povědomím mnoha lidí založeném na obavě, že v pražské zoo není přes zimu a ve špatném počasí co k vidění.

Divočina v Praze - navštivte Pavilon šelem nebo jiný z našich deseti pavilonů
Pokud byste chtěli všechna zařízení poctivě projít, stěží to stihnete za jeden den. Odvisle od počasí můžete pozorovat stovky živočišných druhů a ohřát se v Indonéské džungli, v Africkém domě či v Pavilonu šelem a plazů.
Z výše uvedeného vychází i pojetí sloganů:
TROPY V PRAZE, DŽUNGLE V PRAZE, POUŠŤ V PRAZE, DIVOČINA V PRAZE, POBŘEŽÍ V PRAZE, atd.
Ve venkovní reklamě se postupně objevilo osm motivů, kterými propagujeme pavilony: Indonéská džungle, Africký dům, Čambal, Sečuán, Pavilon šelem a plazů, Pavilon goril, Afrika zblízka a Pavilon tučňáků.
Letos plánujeme otevřít ještě další dvě lákadla – po povodni zrekonstruovaný Pavilon velkých želv a velezajímavý Pavilon velemloků.
{MediaGallery}2725-zimni-marketingova-kampan{/MediaGallery}