Výtvarník

Volná místa

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy přijme do hlavního pracovního poměru uchazeče-uchazečku na pozici: „Výtvarník“.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – uměleckého zaměření,
  • kreativitu, estetické a prostorové vnímání,
  • manuální zručnost,
  • orientaci v technických výkresech,
  • ovládání ručních truhlářských a zámečnických nástrojů,
  • samostatnost a precizní práci,
  • schopnost operativního řešení problémů,
  • řidičský průkaz,
  • zkušenosti s realizací výstav vítány.

Náplň práce:

Návrhy, výroba, instalace, údržba a opravy navigačních, informačních a výtvarných prvků v areálu zoo. Realizace výstav a doprovodných expozic. Práce se dřevem a deskovými materiály.

Nabízíme:

  • dynamickou práci v zajímavém prostředí špičkové zoologické zahrady,
  • platové podmínky dle Nařízení vlády 264/2022 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody dle kolektivní smlouvy,
  • hlavní pracovní poměr,
  • nástup dle dohody.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na personalni@zoopraha.cz.